Łańcuchy napędowe rolkowe typ A

1-rzędowe

Ze względu na konstrukcję łańcuchy dzielimy na jedno, dwu i trzyrzędowe, a ze względu na wymiary na typ A i B (różnicę w wymiarach pokazuje tabela).

W łańcuchach tych zastosowanie rolek (wyciskanych i kalibrowanych) osadzonych na sworzniach zwiększa ich trwałość i wytrzymałość oraz zmniejsza zużycie uzębień współpracującego koła. Nasze 30-letnie doświadczenie, stosowanie wysokiej jakości stali do produkcji łańcuchów oraz dokładna kontrola zapewniają klientowi bezawaryjną pracę maszyn, a tym samym zmniejszają koszty utrzymania parku maszynowego.

Najczęściej stosowane są w obszarach o podwyższonych wymaganiach: w przemyśle samochodowym, przy budowie maszyn i urządzeń, w przemyśle opakowań, drukarstwie, przemyśle spożywczym i w rolnictwie.

Typ A łańcuchów rolkowych różni się od  typu B wymiarami, z uwagi na zastosowanie  grubszych płytek łańcucha oraz większych rolek, a to powoduje znaczne zwiększenie ich  wytrzymałości.

Nasze 30-letnie doświadczenie,

stosowanie wysokiej jakości stali do produkcji łańcuchów oraz dokładna kontrola zapewniają klientowi bezawaryjną pracę maszyn, a tym samym zmniejszają koszty utrzymania parku maszynowego.
Specyfikacje techniczne
pdf
Jesteś zainteresowany produktem?

Podaj swój adres e-mail i numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą.


Przykłady zastosowań naszych łańcuchów

blog_1_rev

Przemysł
opakowaniowy

blog_1_rev

Przemysł
maszynowy

blog_1_rev

Przemysł
samochodowy

blog_1_rev

Przemysł
rolniczy