Kariera

Dołącz do nowoczesnego i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa JANUS Sp. z o.o..

Aktualnie poszukujemy

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Oczekujemy

Opis stanowiska

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność wykonywania drobnych przyrządów ustawczych jak matryce, czy stemple do gięcia;
  • Umiejętność wiercenia, gwintowania oraz prac ślusarskich na częściach konstrukcji maszyn;
  • Naprawa, konserwacja i regeneracja narzędzi ;
  • Czyszczenie narzędzi w trakcie i po zakończonej produkcji;
  • Bieżące usuwanie awarii ;
  • Usprawnienia oraz drobne modyfikacje wykonywanych elementów;
  • Ewidencja wykonanych prac w systemie komputerowym;
  • Udział w realizacji polityk: jakościowej i środowiskowej;
  • Znajomość procedur i instrukcji;
  • Sumienne wykonywanie czynności mających związek z ochroną środowiska na stanowisku pracy (w tym utrzymanie swojego stanowiska pracy w czystości i porządku);
  • Szybkie i dokładne przygotowanie detali;
  • Ograniczenie braków wewnętrznych do minimum powstałych w wyniku niedokładnego przygotowania detali .

Wymagania

  • Umiejętności związane z czynnościami z Opisu stanowiska;
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego.

Zapewniamy

1. Pracę w nowoczesnej i prężnie działającej firmie.

2. Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

3. Rozwój posiadanych umiejętności oraz nabywanie nowych doświadczeń.

Nie czekaj, wyślij aplikacje już teraz!

Dołącz CV:

* – Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub bezpośrednio na adresy:

aleksandra.radecka@janus.com.pl

pawel.lach@janus.com.pl