Łańcuchy przenośnikowe zgrzebłowe

łańcuch przenośnikowy zgrzebłowy
Łańcuchy przenośnikowe zgrzebłowe stosuje się w przemyśle hutniczym, cementowym, wydobywczym oraz rolnictwie. Łańcuch posiada zgrzebła , których kształt projektowany jest  specjalnie pod zastawanie u klienta. Wszystkie nasze łańcuchy są produkowane w Polsce z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Łańcuchy są kontrolowane przez nasz Dział Kontroli Jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego.

 Adekwatnie do wymagań naszych klientów materiały do produkcji łańcuchów zgrzebłowych są poddawane obróbce cieplnej, aby uzyskać wymaganą twardość. Wszystkie powyższe działania powodują, że nasze łańcuchy zgrzebłowe mają podwyższoną niezawodność i efektywność w pracy oraz są łatwe w serwisowaniu, co przekłada się na ich ekonomiczność.

Łańcuchy przenośnikowe zgrzebłowe

mają podwyższoną niezawodność i efektywność w pracy oraz są łatwe w serwisowaniu, co przekłada się na ich ekonomiczność.
łańcuch zgrzebłowy - Janus.com.pl

Wysoka jakość

zastosowanych materiałów oraz zastosowana technologia produkcji gwarantuje długi okres żywotności łańcucha, co przekłada się na zmniejszenie kosztów utrzymania maszyn i urządzeń, w których łańcuchy znajdują zastosowanie.
najmocniejszy łańcuch zgrzebłowy

Specyfikacje techniczne

Jesteś zainteresowany produktem?

Podaj swój adres e-mail i numer telefonu, skontaktujemy się z Tobą.

Przykłady zastosowań naszych łańcuchów

blog_1_rev

Przemysł
hutniczy

blog_1_rev

Przemysł
wydobywczy

blog_1_rev

Przemysł
cementowy

blog_1_rev

Elewatory
zbożowe